სამეფო კლუბის დღის გეგმა ცნობილია.
ბრიტანული გამოცემების ცნობით, „არსენალის“ სამედიცინო შტაბი ყველაფერს აკეთებს იმისთვის, რომ ბაკაიო საკა „რეალთან“ დაპირისპირებას მზადყოფნაში შეხვდეს.
რაულ ასენსიომ ესპანეთის ნაკრებთან ერთად პირველი ვარჯიში გამართა და კომენტარი გააკეთა.
კილიან მბაპე საფრანგეთის ნაკრებთან ერთად იმყოფება, სადაც ჟურნალისტებს ინტერვიუ მისცა.
ხავიერ ტებასი კარლო ანჩელოტის განცხადებას გამოეხმაურა. იტალიელმა სპეციალისტმა „ვილიარეალთან“ მატჩის შემდეგ გამართულ პრესკონფერენცია განაცხადა, რომ მის გუნდს ჩემპიონთა ლიგის შემდეგ დასასვენებლად მხოლოდ 66 საათი ჰქონდა და მომავალში 72 საათზე ნაკლები დროის დასვენების შემთხვევაში, „რეალი“ მოედანზე აღარ გავა.
კრიშტიანო რონალდუს კილიან მბაპეს შედეგების შესახებ ჰკითხეს.
არდა გიულერი თურქეთის ნაკრებთან ერთად განაახლებს ვარჯიშს, გუშინ საღამოს „რეალის“ ვარსკვლავი სამშობლოში ჩავიდა, სადაც „ფენერბაჰჩეს“ თამაშს დაესწრო.
ჰანსი ფლიკმა „ატლეტიკოს“ დამარცხების შემდეგ ჟურნალისტებთან ისაუბრა.
ახალგაზრდა ხესუს ფორტეა მადრიდის „რეალის“ ამომავალ ვარსკვლავად ითვლება. მოთამაშე მარჯვენა ფლანგზე საკმაოდ ეფექტურია, თუმცა სამწუხაროდ, ამ სეზონში ანჩელოტის მისთვის შანსი არ მიუცია.
„ატლეტიკოსა“ და „ბარსელონას“ დაპირისპირებამდე ლა ლიგის ლიდერი მადრიდის „რეალი“ გახდლდათ, თუმცა ჰანსი ფლიკის გუნდმა დრამატულად მოიგო და პირველ ადგილზე დაბრუნდა.
ემილიო ბუტრაგენიომ „ლა სერამიკაზე“ ვიზიტის შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
მაშ ასე, დღეს ესპანეთის დედაქალაქს არაერთი მადრიდელი დატოვებს და ეროვნულ ნაკრებში გაემგზავრება, კარლო ანჩელოტიმ კი გუნდში ორდღიანი შესვენება გამოაცხადა.
ლუკას ვასკესმა „ვილიარეალთან“ შეხვედრის შემდეგ კომენტარი გააკეთა.
კილიან მბაპემ მადრიდის „რეალში“ ყველა ტურნირზე 31-ე გოლის გატანა შეძლო.
ლა ლიგის დასრულებამდე 10 ტური რჩება, მადრიდის „რეალი“ 6 დაპირისპირებას სანტიაგო ბერნაბეუზე ჩაატარებს, 4 შეხვედრას კი გასვლაზე.
ტიბო კურტუამ „ვილიარეალთან“ გამარჯვების შემდეგ ჟურნალისტებთან ისაუბრა.
კარლო ანჩელოტიმ „ვილიარეალთან“ გამარჯვების შემდეგ პრესკონფერენცია გამართა.
ფრან გარსიამ „ვილიარეალთან“ გამარჯვებისა და 3 ქულის მოპოვების შემდეგ ჟურნალისტებთან ისაუბრა.
მარტი 2025 (312)
ოქტომბერი 2024 (334)