გამომდინარე იქედან, რომ სამეფო კლუბს ძალზედ დაძაბული გრაფიკი აქვს, მოურინიო ხშირად მიმართავს შემადგენლობის როტაციას.
აღსანიშნავია, რომ 12 ოქტომბრის შემდეგ, მადრიდელებს კვირაში სამჯერ ჰქონდათ შეხვედრები, რის გამოც სხვადასხვა შეხვედრებში მოუს ამათუიმ ფეხბურთელის დასვენება უწევდა.გამოცემა "ას"-ის ინფორმაციით, "ლიონთან" გასვლით დაპირისპირებაში, სასტარტო შემადგენლობაში, მარსელო, კაკა და ბენზემა დაბრუნდებიან.შეგახსენებთ, რომ "ბრწყინვალე ტრიო" "სოსიედადის" წინააღმდეგ სათადარიგოზე იჯდა.
ნიშანდობლივია, რომ ჩემპიონთა ლიგის მომავალ შეხვედრას, მოურინიო დიდ ყურადღებას უთმობს, რამეთუ საფრანგეთში 3 ქულის მოპოვებით "რეალს" შეუძლია ჯგუფში პირველი ადგილი დაიბევოს (ამისათვის "აიაქსმა" ვერ უნდა მოუგოს ზაგრებს).ალბათ, გასაკვირიც არ არის, ჟოზეს ამგვარი მიდგომა საქმისადმი.მას არ სურს, "ლიონთან" ფეხის დაცდენა და შემდეგ "კლასიკომდე" რამდენიმე დღით ადრე "აიაქსთან" დაძაბული თამაში."განსაკუთრებულის" სურვილია, მერვედ ფინალში მშვიდად და უმტკივნეულოდ გასვლა.